top of page

Zima na Zvonečku

skiareál jedlova.jpg

SKIAREÁL HORNÍ PODLUŽÍ

 

Šibeničnímu vrchu bývá radno zdaleka se vyhnouti. To ovšem naprosto neplatí pro ten, který se zvedá nad obcí Horní Podluží. Na jeho svahu je totiž vybudován útulný rodinný lyžařský areál se třemi sjezdovkami. Dvě z nich pak fungují i za večerního osvětlení, na jedné z nich je i malý snowpark s několika překážkami pro snowboardisty. Areál obsluhují dva větší vleky – jedna Poma a jedna kotva – a dva dětské určené především pro dětskou lyžařskou školičku. Areál má k dispozici rolbu, deset sněhových děl a tři sněhové tyče, takže zasněžování jede naplno, jakmile počasí dovolí. O sníh tedy není třeba se bát. Funguje tu i půjčovna sportovního vybavení a lyžařská škola, tedy nejen ta dětská, ale i ta pro začínající lyžaře bez rozdílu věku. Parkoviště je bezplatné, velkou výhodou je i restaurace pod sjezdovkou. Jednoduše řečeno – pro rodinu s dětmi ideál. Více informací na Ski areál Horní Podluží

bězky mapa jedlová.jpg

BĚŽECKÉ TRASY JEDLOVÁ

 

 

Naše běžecké tratě nabízejí nádherný zážitek v krásné přírodě lužických hor. Celková délka upravovaných a značených tratí je cca 7km. Pro milovníky bruslení je zde běžecký areál pro bruslení o délce 700m. 

Jedlová je vyhledávaným místem milovníků bílé stopy a připravujeme ve spolupráci se svazkem obcí Tolštejn jejich modernizaci, značení a pravidelnou úpravu. Do budoucna bychom chtěli propojit náš areál s běžeckým areálem v sousedním německém Jonsdorfu.

Více informací naleznete zde 

lazně.jpg

LÁZNĚ BAD SCHANDAU

Termální lázně umístěné hned za českými hranicemi (cca 50 km) se rozkládají na rozloze 1 830 m². Připraven je báječný Wellness & Beauty program a Liquid Sound® – jedná se o tekoucí zvuk, koupání při barvách, vůních, tónech a světle. Hudbu budete poslouchat ve speciálním chrámu tekoucího zvuku s kopulí s 360° projekcí snových krajin z barevného světla. 

Připravena je spousta atrakcí pro děti i dospělé ve všech věkových kategoriích. Zabavte se v divoké řece, v dětském bazénu se skluzavkou, nebo relaxujte v saunovém světě. Dejte si bylinkovou koupel a posléze se ochlaďte ve studené páře. Více informací na Toskana Therme Bad Schandau

bottom of page